Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/m/c/u3973/public_html/myweb.php on line 65
MCT s.r.o.
Vitajte! Dnes je 1.10.2023

Riadenie školského zvonenia MCT 1205


Riadiaci systém MCT 1205 je určený na riadenie zvonenia v školách. Nahrádza doteraz používané hodiny, ktoré sú v mnohých prípadoch technicky a morálne zastaralé, nepresné a málo spoľahlivé.

Systém obsahuje:
presné hodiny reálneho času a pamäť nastavených zvonení - zálohované proti výpadku sieťového napätia v trvaní desať rokov,
signálny vstup - umožňuje pripojiť tlačidlo „ručného zvonenia“,
výkonové prepínacie relé - určené na spínanie obvodu napájania zvončekov.

Komunikácia s obsluhou je zaistená pomocou šesťmiestneho LCD displeja, dvoch LED diód a štyroch tlačidiel.
Riadiaci systém umožňuje nastaviť päťdesiatpäť nezávislých zvonení v týždennom režime, čo predstavuje maximálne dvadsaťsedem vyučovacích hodín denne.
  viac...

Prijímač časového signálu MCT 1607


Prijímač časového signálu MCT 1607 slúži na príjem dlhovlnného signálu DCF 77 (frekvencia 77,5 kHz) z vysielača, ktorý je umiestnený v Mainflingene pri Frankfurte nad Mohanom (SRN) a umožňuje synchronizáciu hodín v pripojených zariadeniach. Na výstupe prijímača je sled šírkovo modulovaných impulzov v úrovni TTL s rozostupom 1s, ktoré udávajú čas a dátum pre najbližšiu celú minútu. Pomocou prepojky je možné výstup nastaviť na negovaný. Prijímač je umiestnený v plastovej krabičke s kĺbovým mechanizmom umožňujúcim nastavenie do smeru najlepšieho príjmu.
  viac...

©2005 by MCT s.r.o. | powered by phprs